Čo nájdete na Loopi?

Nakoľko sa dlhé roky venujeme Apple produktom a testovaním ich príslušenstva pri tvorbe magazínu SvetApple.sk, získali sme množstvo skúseností, ktoré sme sa rozhodli využiť pri budovaní vlastného e-shopu.

Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom hodnotné produkty, ktoré nie len, že vyzerajú dobre, ale aj vydržia a budú spoľahlivo fungovať. Na Loopi sa preto nachádzajú iba výrobky, ktoré spĺňajú tie najvyššie kvalitatívne štandardy a naše vlastné kritéria. Pri ich stanovovaní sme sa riadili krédom -"Čo by sme nenosili sami, nebudeme ponúkať ani našim zákazníkom"

Loopi-Steel-Band-Apple-Watch-(4)

Mesiace testovania 

S vyššie uvedeným súvisí aj spôsob schvaľovania jednotlivých produktov do predaja. Pred tým, než sa dostali do našej ponuky, prešli niekoľkomesačným testovaním v náročných podmienkach.

Príslušenstvo sme nevyskúšali len "laicky", ale skutočne sme ho denne nosili do kancelárie, posilňovne, na záhradu a podobne, vďaka čomu sme dokázali odhaliť všetky jeho silné, ale aj slabé stránky. 

Loopi-Silicone-Case-iPhone-(14)

Aj preto je koniec koncov šírka nášho produktového portfólia v súčasnosti menšia a postupne sa bude rozširovať. Do predaja skrátka nepustíme všetko, čo nám prejde rukami, ale len TOP kvalitu, za ktorou si stojíme. 

Doprava a platba

Loopi-Apple-Watch-Band-(3)

Sme presvedčení, že každý chce mať svoj nový produkt doma čo možno najskôr. Aj preto sme uzavreli spoluprácu so Zásielkovňou, prostredníctvom ktorej sme zabezpečili našim klientom dovoz na odberné miesto alebo presnú adresu za veľmi výhodnú cenu.

Pokiaľ si objednáte tovar, máte u nás garanciu, že ho pre vás expedujeme najneskôr do 24 hodín. Všetky výrobky balíme do našich vlastných krabíc, ktoré sú vyrobené z tvrdeného kartónu a neobsahujú plasty. 

Okrem iného sme na našom e-shope sprístupnili bezplatné spôsoby platby, v ktorých je zahrnutý aj pohodlný nákup prostredníctvom Apple Pay, čo určite ocenia fanúšikovia spoločnosti Apple.

Čo znamená Loopi? 

Loopi-Apple-Watch-Band-(1)_1

Pôvodná myšlienka Loopi bola tá, že sa zameriame výhradne na remienky pre Apple Watch, z čoho je odvodený aj samotný názov značky.

"Loop" je v preklade z angličtiny slučka a "i" na konci slova odkazuje na produkty spoločnosti Apple, ako napríklad iPhone, iPad či iMac.

Napokon sme sa, ale rozhodli, že do nášho portfólia zakomponujeme aj ďalšie príslušenstvo pre iPhone, iPad, Mac, AirPods či AirTag, nakoľko sa nám po dlhých mesiacoch hľadania podarilo natrafiť na špičkových dodávateľov s prvotriednym tovarom. Veď vyskúšajte si ho sami!