Loopi Transparent Case pre MacBook Air 13" (2018 - 2020)

Kód: 679
Neohodnotené
19,99 €
Skladom

Loopi Transparent Case pre MacBook je k dispozícii pre všetkých ľudí, ktorí chcú mať svoje Apple zariadenie vždy krásne a zároveň v bezpečí. Matný transparentný kryt pre MacBook je vyrobený z polypropylénu (termoplastický polymér) a okrem odrenín zamedzí aj vzniku škrabancov, ktoré sú žiaľ na hliníkovej povrchovej úprave relatívne bežné. Pri objednávaní tohto príslušenstva si skontrolujte kódové označenie svojho modelu. Kompatibilný je s verziami (A2337 / A1932 / A2179). Viac informácií sa dozviete nižšie

Detailné informácie

Podrobný popis

Loopi Transparent Case pre MacBook

Pokiaľ si svoj MacBook vážite a strážite ho ako oko v hlave, akýkoľvek škrabanec, odrenina či iný druh poškodenia, vás môže zamrzieť. Našťastie tu ale máme náš populárny Loopi Transparent Case pre MacBook, ktorý tento problém vyrieši. Vyrobený je z kvalitného polypropylénu, ktorý ochráni vaše zariadenie aj pred tvrdším zaobchádzaním. Obal je kompatibilný s verziami A2337 / A1932 / A2179.

Rovnako tak sa môžete tešiť na ochranu citlivej hliníkovej povrchovej úpravy, ktorá sa vplyvom pravidelného používania (napríklad vyberania z tašky) zvykne poškriabať. Obal je veľmi decentný a elegantný, no zároveň dostatočne hrubý na to, aby v čom možno najväčšej miere pohltil nárazy. Pri objednávaní tohto príslušenstva si skontrolujte kódové označenie svojho modelu. 

Loopi Transparent Case pre MacBook vám prináša 

  • Elegantný dizajn
  • Kvalitné spracovanie 
  • 100 % kompatibilita s MacBookom

Ďalšie informácie 

  • Značka: Loopi
  • Farba: Matná / Transparentná 
  • Obsah balenia: Loopi Transparent Case pre MacBook
  • MacBook nie je súčasťou balenia

Dodatočné parametre

Kategória: Kryty na MacBook Air 13"
Hmotnosť: 0.1 kg
Farba: Bezfarebná
Materiál: Silikón
Pohlavie: Muž, Žena, Unisex
Veľkosť: Univerzálna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: