Loopi Transparent Case pre iPhone 11 Pro

Kód: 751
Neohodnotené
14,99 €
Skladom

Loopi Transparent Case je pripravený pre tých najnáročnejších používateľov iPhonu od spoločnosti Apple. Samotný kryt je vyrobený z viacerých materiálov, vďaka čomu je odolný a trvácny. Dizajn zariadenia v ňom vďaka čírej zadnej časti krásne vynikne. Obal bol navyše vyrobený so zreteľom na detail, čo znamená, že sa v ňom váš iPhone bude cítiť ako doma.Viac informácií a fotografií nájdete nižšie.   

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Loopi Transparent Case 

Loopi-Transparent-Case-pre-iPhone-(1)_1

iPhone je krásne, no krehké zariadenie. Niekedy stačí aj nevinný pád na tvrdší podklad a na displeji sa mu zobrazí škaredá pavučina. Pokiaľ sa chcete takejto situácii vyhnúť, zaobstarajte si náš prémiový transparentný obal, ktorý je vyrobený z kvalitných materiálov. Vaše zariadenie ochráni pred pádmi, nárazmi a tiež škrabancami. 

Loopi-Transparent-Case-pre-iPhone-(4)_1

O všetko sa postará kombinácia silikónu a tvrdého plastu, ktorá do veľkej miery absorbuje náraz, vďaka čomu sa sila neprenesie ku citlivému hardvéru. Zadná časť krytu je vyrobená z odolného číreho plastu, ktorý nezožltne. Obvod zariadenia je zo silikónu, v ktorom sa nachádzajú aj špeciálne výstupky v rohoch pre lepšiu absorbciu nárazov. Všetky otvory či tlačidlá sú chránené, no zároveň prístupné, takže prítomnosť obalu neobmedzuje ich funkčnosť. 

Aký je Loopi Transparent Case v praxi? 

Loopi-Transparent-Case-pre-iPhone-(2)_1

Celý obal je navrhnutý a vyrobený tak, aby ste sa stále mohli kochať nádherným dizajnom svojho zariadenia, ktoré je však po celý čas chránené tým najlepším možným spôsobom. Hlavná zadná časť obalu je tvrdá, vďaka čomu sa nedá deformovať. V ruke sa však zariadenie s týmto krytom nosí príjemne a veľakrát zabudnete, že ho vlastne používate. Obal ponúka aj zvýšenú odolnosť zadných kamier a takisto všetkých otvorov. 

Loopi-Transparent-Case-pre-iPhone-(3)_1

Loopi Transparent Case vám prináša

  • Elegantný dizajn

  • Kvalitné spracovanie 

  • 100 % kompatibilita s iPhonom

  • Ochranu všetkých otvorov a tlačidiel

Ďalšie informácie

  • Značka: Loopi
  • Farba: Transparentná
  • Obsah balenia: Loopi Transparent Case na iPhone
  • iPhone nie je súčasťou balenia

Dodatočné parametre

Kategória: Obaly a kryty na iPhone 11 Pro
Hmotnosť: 0.05 kg
Farba: Bezfarebná
Materiál: Silikón
Pohlavie: Muž, Žena, Unisex
Veľkosť: Univerzálna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: