Loopi Rugged Armor Band (38 / 40 / 41 mm)

Kód: 316/BLA 316/MIL Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Loopi
24,95 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Silikónový náramok Rugged Armor Band od Loopi poteší každého, kto preferuje robustne riešenú ochranu pre svoje hodinky. Vďaka veľmi odolnému materiálu sa nemusíte báť nárazov, škrabancov a pádov ani v tých najextrémnejších podmienkach. K dispozícii je v dvoch farbách a príjemne sa nosí na ruke. Verzia 38 - 41 mm je kompatibilná so všetkými generáciami menšieho prevedenia Apple Watch. Za zmienku tiež stojí fakt, že tento produkt kombinuje remienok a ochranný kryt súčasne. Fotografie a ďalšie informácie nájdete nižšie

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Loopi Rugged Armor Band

Apple-Watch-Nylon-Strap-(3)-_1

Inteligentné hodinky Apple Watch sú síce elegantné zariadenie, no vyvinuté boli na to, aby sa mohli používať v každom prostredí. Ich problémom však môže byť krehkosť a náchylnosť na rôzne poškodenia. Niekedy stačí aj malý úder do zárubne, prípadne opretie sa o skalu a škrabanec alebo nebodaj rozbité sklo je na svete. Pokiaľ pracujete v stavebníctve alebo len radi vykonávate extrémne športy, Loopi Rugged Armor Band je pre vás nevyhnutným doplnkom na každý deň. 

Loopi-RUGGED-Apple-Watch-Armor-Band-(2)

Vyrobený je z vysokokvalitného mäkkého silikónu, ktorý sa príjemne nosí a nebude sa vám pod ním potiť ruka. Vďaka jednoduchému mechanizmu si môžete prispôsobiť dĺžku remienka presne podľa svojich požiadaviek. Silikónový náramok Loopi Rugged Armor Band je dostupný v dvoch farbách (čiernej a mliečnej) a takisto je kompatibilný so všetkými Apple WatchZískať ho môžete v dvoch verziách, pričom menšia je prispôsobená pre všetky modely Apple Watch s veľkosťou: 38 / 40 / 41 mm a väčšia zase pre modely 42 / 44 / 45 mm. 

Apple-Watch-Nylon-Strap-(4)-_1

Do pozornosti tiež dávame, že silikónový remienok používa jednoduchý pripojovací mechanizmus, ktorý sa presne vojde do drážok vo vašich Apple Watch. To znamená, že ho veľmi jednoducho "zacvaknete" do hodiniek a takisto ho rovnako ľahko aj vyberiete von. Manipulácia je maximálne pohodlná. 

Aký je Loopi Rugged Armor Band v praxi 

Loopi-RUGGED-Apple-Watch-Armor-Band-(1)

Pokiaľ vyžadujete pre svoje Apple Watch robustnú a kvalitnú ochranu, Loopi Rugged Armor Band splní všetky vaše očakávania. Tento produkt obsahuje okrem samotného remienku aj kryt, do ktorého svoje Apple Watch jednoducho navlečiete. Vyrobený je z kvalitného silikónu, ktorý sa ani po čase nelúpe. Na výber máte z dvoch farieb, a to čiernej a mliečnej (transparentnej). 

Loopi Rugged Armor Band vám prináša 

  • Elegantný dizajn
  • Kvalitné vypracovanie 
  • Jednoduché nastavenie dĺžky vďaka špeciálnemu mechanizmu
  • Vhodný na šport a do nepriaznivých podmienok
  • Nepotí sa pod ním ruka
  • 100 % kompatibilita s Apple Watch 

Ďalšie informácie

  • Značka: Loopi

  • Farba: Black (čierna), Milk (transparentná) 

  • Obsah balenia: Loopi Rugged Armor Band pre Apple Watch

  • Inteligentné hodinky Apple Watch nie sú súčasťou balenia

Dodatočné parametre

Kategória: Remienky a náramky Apple Watch 7 (41 mm)
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Biela
Materiál: Silikón
Pohlavie: Muž, Žena, Unisex
Veľkosť: Univerzálna
Displej Apple Watch: 38 / 40 / 41 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: