Loopi Rugged Armor Band (38 / 40 / 41 mm)

Kód: 316/MIL
Neohodnotené
Značka: Loopi
18,90 €
Skladom
Variant

Silikónový náramok Rugged Armor Band od Loopi poteší každého, kto preferuje robustne riešenú ochranu pre svoje hodinky. Vďaka veľmi odolnému materiálu sa nemusíte báť nárazov, škrabancov a pádov ani v tých najextrémnejších podmienkach. K dispozícii je v dvoch farbách a príjemne sa nosí na ruke. Verzia 38 - 41 mm je kompatibilná so všetkými generáciami menšieho prevedenia Apple Watch. Za zmienku tiež stojí fakt, že tento produkt kombinuje remienok a ochranný kryt súčasne. Fotografie a ďalšie informácie nájdete nižšie

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Loopi Rugged Armor Band

Apple-Watch-Nylon-Strap-(3)-_1

Inteligentné hodinky Apple Watch sú síce elegantné zariadenie, no vyvinuté boli na to, aby sa mohli používať v každom prostredí. Ich problémom však môže byť krehkosť a náchylnosť na rôzne poškodenia. Niekedy stačí aj malý úder do zárubne, prípadne opretie sa o skalu a škrabanec alebo nebodaj rozbité sklo je na svete. Pokiaľ pracujete v stavebníctve alebo len radi vykonávate extrémne športy, Loopi Rugged Armor Band je pre vás nevyhnutným doplnkom na každý deň. 

Loopi-RUGGED-Apple-Watch-Armor-Band-(2)

Vyrobený je z vysokokvalitného mäkkého silikónu, ktorý sa príjemne nosí a nebude sa vám pod ním potiť ruka. Vďaka jednoduchému mechanizmu si môžete prispôsobiť dĺžku remienka presne podľa svojich požiadaviek. Silikónový náramok Loopi Rugged Armor Band je dostupný v dvoch farbách (čiernej a mliečnej) a takisto je kompatibilný so všetkými Apple WatchZískať ho môžete v dvoch verziách, pričom menšia je prispôsobená pre všetky modely Apple Watch s veľkosťou: 38 / 40 / 41 mm a väčšia zase pre modely 42 / 44 / 45 mm. 

Apple-Watch-Nylon-Strap-(4)-_1

Do pozornosti tiež dávame, že silikónový remienok používa jednoduchý pripojovací mechanizmus, ktorý sa presne vojde do drážok vo vašich Apple Watch. To znamená, že ho veľmi jednoducho "zacvaknete" do hodiniek a takisto ho rovnako ľahko aj vyberiete von. Manipulácia je maximálne pohodlná. 

Aký je Loopi Rugged Armor Band v praxi 

Loopi-RUGGED-Apple-Watch-Armor-Band-(1)

Pokiaľ vyžadujete pre svoje Apple Watch robustnú a kvalitnú ochranu, Loopi Rugged Armor Band splní všetky vaše očakávania. Tento produkt obsahuje okrem samotného remienku aj kryt, do ktorého svoje Apple Watch jednoducho navlečiete. Vyrobený je z kvalitného silikónu, ktorý sa ani po čase nelúpe. Na výber máte z dvoch farieb, a to čiernej a mliečnej (transparentnej). 

Loopi Rugged Armor Band vám prináša 

  • Elegantný dizajn
  • Kvalitné vypracovanie 
  • Jednoduché nastavenie dĺžky vďaka špeciálnemu mechanizmu
  • Vhodný na šport a do nepriaznivých podmienok
  • Nepotí sa pod ním ruka
  • 100 % kompatibilita s Apple Watch 

Ďalšie informácie

  • Značka: Loopi

  • Farba: Black (čierna), Milk (transparentná) 

  • Obsah balenia: Loopi Rugged Armor Band pre Apple Watch

  • Inteligentné hodinky Apple Watch nie sú súčasťou balenia

Dodatočné parametre

Kategória: Remienky a náramky Apple Watch 7 (41 mm)
Záruka: 2 roky
Farba: Čierna, Biela
Materiál: Silikón
Pohlavie: Muž, Žena, Unisex
Veľkosť: Univerzálna
Displej Apple Watch: 38 / 40 / 41 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: