Loopi Eco Case pre iPhone 13

Kód: 694/BLU 694/RED 694/WHI Zvoľte variant
Neohodnotené
12,99 €
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Loopi Eco Case je pripravený pre ekologicky zmýšľajúcich majiteľov iPhonu od spoločnosti Apple. Produkt je vyrobený zo špeciálnych materiálov, ktoré neobsahujú žiadne plasty a pokiaľ ho vložíte do kompostu, biologicky sa rozloží. Púzdro je elastické a veľmi príjemné na dotyk. Taktiež efektívne zakrýva tlačidlá či otvory, vďaka čomu je váš iPhone chránený z každej strany.Viac informácií a fotografií nájdete nižšie.   

Detailné informácie

Podrobný popis

Loopi Eco Case 

Loopi-Bio-Case-pre-iPhone-13-(1)

iPhone je krásne, no krehké zariadenie. Niekedy stačí aj nevinný pád na tvrdší podklad a na displeji sa mu zobrazí škaredá pavučina. Pokiaľ sa chcete takejto situácii vyhnúť, zaobstarajte si náš ekologický obal, ktorý je vyrobený zo špeciálnych materiálov. Vaše zariadenie ochráni pred pádmi a tiež škrabancami. 

Loopi-Bio-Case-pre-iPhone-13-(2)

Základom pre výrobu Loopi Eco Case je pšeničná slama, extrakcia rastlinných vlákien a tiež škrob. Pokiaľ ho vložíte do kvalitného kompostu, kryt sa sám v priebehu niekoľkých mesiacov rozloží. Ak si teda kúpite nový telefón, alebo vám obal nebude vyhovovať, môžete sa ho veľmi ekologicky zbaviť. Je šetrný k prírode. 

Loopi-Bio-Case-pre-iPhone-13-(3)

Za zmienku tiež stojí, že kryt chráni aj všetky tlačidlá či otvory vášho zariadenia. Je teda plne kompatibilný a navrhnutý s dôrazom na detail. 

Aký je Loopi Eco Case v praxi? 

Loopi-Bio-Case-pre-iPhone-13-(4)

Na prvý pohľad tento špeciálny ekologický kryt nerozoznáte od klasického silikónového, pretože má rovnakú štruktúru a vlastnosti. Jeho unikátny dizajn však prezrádza, že nie je úplne obyčajný. Spracovaný je tak, aby sa vám pohodlne používal a zároveň zbytočne nezvyšoval váhu zariadenia. Jeho odolné vlastnosti zároveň zabezpečia, že sa váš iPhone nepoškodí pri bežnom páde na zem. Ak teda hľadáte niečo šetrné voči prírode, toto je tá správna cesta. 

Loopi-Bio-Case-pre-iPhone-13-(5)

Loopi Eco Case vám prináša

  • Elegantný dizajn
  • Kvalitné spracovanie 
  • 100 % kompatibilita s iPhonom
  • 100 % rozložiteľný / neobsahuje plasty
  • Ochranu všetkých otvorov a tlačidiel

Ďalšie informácie 

  • Značka: Loopi
  • Farba: Black (čierna), Blue (modrá), Pink (ružová), Yellow (žltá), RED (červená)
  • Obsah balenia: Loopi Eco Case na iPhone
  • iPhone nie je súčasťou balenia

Dodatočné parametre

Kategória: Obaly a kryty na iPhone 13
Farba: Čierna, Modrá, Červená, Ružová, Žltá
Materiál: Plast z pšeničnej slamy
Pohlavie: Muž, Žena, Unisex
Veľkosť: Univerzálna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: