Loopi Apple Watch Clear Silicone Case (41 - 45 mm)

Kód: LAWCSC/41 472/45 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Loopi
7,50 €
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Podobne, ako váš smartfón, aj inteligentné hodinky Apple Watch potrebujú ochranné puzdro. Loopi Apple Watch Clear Silicone Case je vyrobené z mäkkého transparentného silikónu a na konkrétne modely Apple Watch sadne ako uliaty. Okrem toho, že zariadenie ochráni pred škrabancami sa na jeho hliníkovom alebo kovovom šasi neobjavia ani žiadne odreniny. Obal má samozrejme výrez pre digitálnu korunku a takisto bočné tlačidlo. Všetky dotykové funkcie displeja zostávajú zachované. Viac informácií ako aj fotky nájdete nižšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Loopi Apple Watch Clear Silicone Case

Apple-Watch-Transparent-silicone-case-(1)Inteligentné hodinky Apple Watch sú síce elegantné zariadenie, no vyvinuté boli na to, aby sa mohli používať v každom prostredí. Ich problémom však môže byť krehkosť a náchylnosť na rôzne poškodenia. Niekedy stačí aj malý úder do zárubne, prípadne opretie sa o skalu a škrabanec alebo nebodaj rozbité sklo je na svete. Aj preto by ste ich vždy mali chrániť kvalitným puzdrom, akým je Loopi Apple Watch Clear Silicone Case.

Apple-Watch-Transparent-silicone-case-(3)Produkt je vyrobený z kvalitného silikónu, ktorý je vyformovaný tak, aby na vaše hodinky zapadol ako uliaty. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave sa vám pod displejom nebudú tvoriť žiadne bublinky a všetky funkcie dotykovej obrazovky zostanú zachované. Loopi Apple Watch Clear Silicone Case má tiež výrez pre digitálnu korunku, bočné tlačidlo a takisto reproduktor či mikrofón. 

Apple-Watch-Transparent-silicone-case-(2)Silikónový kryt Loopi Apple Watch Clear Silicone Case je dostupný v niekoľkých veľkostiach. Tu správnu si vyberiete vo vrchnej časti menu v sekcii "varianty". Obal pasuje na všetky generácie a verzie Apple Watch.  

Loopi Apple Watch Clear Silicone Case vám prináša 

  • Elegantný dizajn
  • Kvalitné vypracovanie 
  • Pevné ukotvenie na hodinkách
  • Vhodný na šport a do nepriaznivých podmienok
  • 100 % kompatibilita s Apple Watch 

Ďalšie informácie

  • Značka: Loopi
  • Farba: Transparent (transparentná)
  • Obsah balenia: Loopi Apple Watch Clear Silicone Case
  • Apple Watch nie sú súčasťou balenia

Dodatočné parametre

Kategória: Apple Watch
Záruka: 2 roky
Farba: Bezfarebná
Materiál: Silikón
Pohlavie: Muž, Žena, Unisex
Veľkosť: Univerzálna
Displej Apple Watch: 38 / 40 / 41 mm, 42 / 44 / 45 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: